Mystery on Telescope Hill

Zeka oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 5.99 TL
  • Boyut 63.2 MB
  • Version 1.3.04
  • Dil İngilizce
  • Firma Aircamp Industries, LLC
Yüksek detaylı atmosferik görüntüler sunan Mystery on Telescope Hill, macera dolu bir oyundur.

Aircamp Games tarafından geliştirilen Mystery on Telescope Hill oyunu; oda kaçış macera oyunu olmasından çok ünlü kayıp bilim adamı doktor Teresa Von Awesome'nin gizemli evini keşfetmenizi de sağlar. Doktorun araştırmalarını ve icatlarını görebileceğiniz bu oyunda doktor Teresa Von Awesome'un ortadan kaybolmasının nedenlerini de araştırabilir, neredeyse yüz atmosferik ortamda bulmaca serisini çözmeye çalışırken ipuçları ve eşyaları arayabilirsiniz.

Düzinelerce öğeyi toplayabileceğiniz Mystery on Telescope Hill oyunu kullanıcılarına yüksek detaylı atmosferik görüntüler ve orijinal müzik keyfi de sunar. Oyun ipuçları sisteminde açma veya kapama düğmesini açık veya kapalı bir şekilde ayarlayabileceğiniz bu oyunda Telescope tepesindeki gizemi de keşfedebilirsiniz!

SizdeMystery on Telescope Hill oyununu cihazınıza yükleyerek, bu gizemli dünyada dolaşabilir, birbirinden farklı temalarıyla eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Telefon veya tabletlerinizde kolayca oynayabileceğiniz bu oyunu hemen yükleyin, bu dünyadaki gizemi keşfedebilir, ipuçları ile bulmaca serisini çözebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Mystery on Telescope Hill indir
DİĞER SÜRÜMLER