Mystery on Telescope Hill

Zeka oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 5.99 TL
  • Boyut 63.2 MB
  • Version 1.3.04
  • Dil İngilizce
  • Firma Aircamp Games
Birbirinden farklı temalarıyla keyifli anlar yaşayabileceğiniz Mystery on Telescope Hill uygulamasını sizde cihazınıza yükleyin!

Aircamp Games tarafından geliştirilen Mystery on Telescope Hill oyunu; oda kaçış macera oyunu olmasından çok ünlü kayıp bilim adamı doktor Teresa Von Awesome'nin gizemli evini keşfetmenizi de sağlar. Doktorun araştırmalarını ve icatlarını görebileceğiniz bu oyunda doktor Teresa Von Awesome'un ortadan kaybolmasının nedenlerini de araştırabilir, neredeyse yüz atmosferik ortamda bulmaca serisini çözmeye çalışırken ipuçları ve eşyaları arayabilirsiniz.

Yüksek detaylı atmosferik görüntüler sunan bu oyun macera ve aksiyon doludur. Düzinelerce öğeyi toplayabileceğiniz Mystery on Telescope Hill oyunu orijinal müzik keyfi de sunar. Oyun ipuçları sisteminde açma veya kapama düğmesini açık veya kapalı bir şekilde ayarlayabileceğiniz bu oyunda Telescope tepesindeki gizemi de keşfedebilirsiniz!

SizdeMystery on Telescope Hill oyununu cihazınıza yükleyerek, bu gizemli dünyada dolaşabilir, telefon veya tabletlerinizde kolayca oynayabilirsiniz. Hemen şimdi bu oyunu yükleyin, Mystery on Telescope dünyasındaki gizemi keşfedin, ipuçları ile bulmaca serisini çözün!

 

 

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster
Mystery on Telescope Hill indir
DİĞER SÜRÜMLER